http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
Необхідна авторизація
Пошук  Користувачі  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Комментарии » Слово про закон і сімейні ферми
Страницы: 1
 
[url=/news/slovo-pro-zakon-s-meyn-fermi.html]Слово про закон і сімейні ферми[/url]

Активне входження України до ринків Європейського Союзу змусило уряд звернути увагу на аграрний сектор. Однією з актуальних тем, що обговорюються останнім часом є створення сімейних молочних ферм.
 
Прочитали з дружиною в інтернеті про всі проекти про сімейні ферми і вирішили самі заснувати ферму, бо маємо три корови, 6 тільних телиць, бичка , 2 телички, повна заготовлена кормова база на зиму, але ще потрібно доїльний апарат, бажано охолоджувач для молока, аналізатор молока, але на все це потрібні кошти - і почали ми їх шукати, тобто писати, дзвонити по всіх контактних номерах - результат НОЛЬ!!! Компанія "Данон" відповіла - "На жаль, наш проект має певні географічні обмеження і його дія не розповсюджується на Хмельницьку область" З деяки адрес зовсім відповіді нема, а по телефону "футболять" по інших контактах, і ніде нічого. ТАК НАВІЩО "ЧІПЛЯТИ ЛАПШУ ЛЮДЯМ НА ВУХА" Державі не потрібні такі люди, що хочуть працювати, то і не дивно що їдуть вони за кордон - сьогодні і наш син старший поїхав у Польшу, удома лишилось четверо менших, а могли б збільшувати господарство, розвивати і піднімати свою країну економічно, а нам вже багато не потрібно тисяч 50грн, Скажіть це багато для держави, ми не просимо почати все з нуля, можливо син заробить гроші і ми все таки купимо, що недостає, ось тоді держава згадає за нас - дасть "допомогу" у вигляді налогів, податків, знайде як допомогти обдерти. Якщо хтось має докази, що є проекти і дійсно допомага є , то допоможіть
 
.
Змінено: Rostyslav Petrov - 04.10.2016 15:03:36
 
Цитата
Віктор Боденко пишет:
День добрий.
Ну від держави підтримки в цьому ви не дочекаєтеся.
Раджу вам звернутися в організацію Добробут Громад ( http://www.dobrobut-hromad.org/ ), а саме до Віктора Тереса (голова правління)+380503516305Viktor.Teres@cw.org.ua . Знаю, що дана організація допомагає в розвитку сімейного фермерства в Україні і має проекти в Україні по створенню та реконструкції сімейних господарств, хоча там також є якісь умови для надання допомоги. Сподіваюся там вам допоможуть. Успіхів вам у Вашій справі!
День добрий.
Ну від держави підтримки в цьому ви не дочекаєтеся.
Раджу вам звернутися в організацію Добробут Громад ( http://www.dobrobut-hromad.org/ ), а саме до Віктора Тереса (голова правління) +380503516305 Viktor.Teres@cw.org.ua . Знаю, що дана організація допомагає в розвитку сімейного фермерства в Україні і має проекти в Україні по створенню та реконструкції сімейних господарств, хоча там також є якісь умови для надання допомоги. Сподіваюся там вам допоможуть. Успіхів вам у Вашій справі!
 
Дякую Вам Rostyslav Petrov, взавтра попробую
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)
Необхідна авторизація
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.