13.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це інформує The DairyNews з посиланням на прес-службу асоціації.

УКАБ отримав привітання від представників членів-компаній асоціації, представників Кабінету міністрів України, Верховної ради України, профільних міністерств, народних депутатів та друзів і партнерів.

У понеділок Асоціацію "Український клуб аграрного бізнесу" з нагоди 10-річчя заснування було нагороджено почесними подяками та відзнаками за плідну працю, високий професіоналізм та запровадження якісних змін у вітчизняній аграрній галузі від Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата Вадима Івченко.

Вперше організація, яка представляє роботодавців в аграрному секторі, отримала нагороду "За впровадження інновацій в освіті" від Міністерство освіти і науки України. Також Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" отримала цінний подарунок від Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft колекційну медаль, виготовлену Meissen Porcelain Manufactory.

Протягом 10 років Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» зарекомендувала себе як найбільш успішна та професійна асоціація. За цей час УКАБ вдалося організувати низку подій, встановити міжнародні контакти, налагодити співпрацю з органами державної влади, та найголовніше - завоювати довіру членів асоціації.

З початку року до УКАБ приєдналося 29 компаній. Асоціація об’єднує понад 100 компаній агропромислового комплексу України - провідних виробників сільськогосподарської продукції, постачальників насіння, агрохімії, добрив, техніки та технологій, а також банків та консалтингових організацій.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%