11.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це йдеться у повідомленні Державній продовольчо-зерновій корпорації України.

Протягом останніх двох місяців ДПЗКУ було проведено низку зустрічей з представниками китайської корпорації ССЕС. Зокрема було досягнуто домовленості щодо поставки на адресу ССЕС до кінця 2017 року декількох партій зернових – зокрема кукурудзи та пшениці, загальним обсягом до 300 тисяч тонн.

Окрім того, сторони домовились про подальше дотримання принципів партнерства, за якими ДПЗКУ продаватиме зернові ССЕС або покупцям, призначеним з боку китайської корпорації.

Як повідомлялось раніше, під час засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР у серпні цього року представники компанії ССЕС відзначили, що китайська сторона вкрай задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

Також у ході засідання сторони дійшли домовленості щодо комплексного вирішення проблем у питаннях ефективного використання кредиту та розширення діапазону його застосування, зокрема, через реалізацію проектів з розвитку інфраструктури та виробничих потужностей ДПЗКУ, що. За думкою сторін це дозволить створити нову модель співпраці між Китаєм та Україною.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%