14.09.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Щодня на виставці на спеціальному полігоні площею 60 тисяч кв.м. будуть проходити польові демонстрації техніки. 

До участі заявлено 48 агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато ін.). У роботі буде показана техніка таких відомих іноземних брендів, як «Lemken», «Pöttinger», «Case H», «Väderstad», «Kuhn». Серед вітчизняних – «Лозівські машини», «Червона Зірка (Ельворті)», «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», «Оріхівсільмаш» та ін.

Як і в минулому році, проходитимуть також індивідуальні покази техніки від компаній «Агроресурс», «Ландтех» та «Агроальянс».

«Компаній, бажаючих взяти участь у демонстраційних показах, у цьому році набагато більше, ніж у минулому. І кожна хоче бути представлена якомога ширше. Тут, звичайно, потрібно враховувати, що ми обмежені у часі – кожного дня буде демонструватися близько 30 одиниць техніки», – говорить директор виставки Ігор Глібко.

З докладним графіком демонстраційних показів можна ознайомитись на офіційному сайті виставки у відповідному розділі.

Нагадаємо, що цього року AGROEXPO проходитиме на рекордній для України площі – 100 000 кв.м. Торік у виставці взяло участь 470 профільних компаній та 500 компаній-учасниць «Покровського ярмарку». За три дні виставку відвідало 20 700 осіб.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.