13.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

У виставці взяли участь представники Мінагрополітики, Посольства Королівства Нідерландів в Україні, українських та зарубіжних компаній, громадських галузевих організацій тощо.

Під час виступу на відкритті виставки директор департаменту продовольства Мінагрополітики Микола Мороз зауважив, що сьогодні харчова галузь демонструє високі темпи зростання.

Захід проходить в рамках всеукраїнського тижня харчових технологій. 

Так, за даними Держстату, індекс промислової продукції виробництва харчових продуктів в Україні за січень-липень 2017 року склав 104,6 % у порівнянні до аналогічного періоду 2016 року. Індекс продукції промисловості в цілому склав 99,3%, переробної промисловості – 103,5 %.

Микола Мороз також додав, що Мінагрополітики активно працює в напрямі вдосконалення українського законодавства відповідно до вимог європейського у сфері безпечності та якості харчових продуктів, здійснення державного контролю за ними. Наразі, у Верховній Раді України готується до розгляду розроблений Мінагрополітики проект Закону України «Про предмети та матеріали, що контактують з харчовими продуктами»

Виставка проходить за сприяння Міністерства аграрної політики і продовольства України, галузевого об'єднання підприємств хлібопекарської промисловості «УКРХЛІБПРОМ», галузевого об'єднання виробників кондитерської промисловості «Укркондпром», Національної асоціації молочників України «УКРМОЛПРОМ», Національної асоціації виробників м'яса та м'ясної продукції «УКРМ'ЯСО».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%