12.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

Участь у конференції взяли: представник Мінагрополітики – Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Андрій Стефанович, представник Офісу підтримки реформ Мінагрополітики Роман Корінець, громадські організації Чорноморського регіону та країн Східної Європи та Прибалтики (зокрема, України, Вірменії, Латвії, Естонії, Молдови, Румунії, Болгарії).

За словами директора Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Андрія Стефановича, сільський розвиток різних країн відрізняється один від одного. Проте, дуже важливо приділяти увагу обговоренню цих аспектів сільського розвитку на реальних прикладах різних країн для того, щоб в результаті напрацювати шляхи сталого та ефективного розвитку сільських територій.

Під час заходу представники громадських організацій проінформували про самоорганізацію у сільських територіях, місцеві ініціативи, залучення фермерів та мережі зацікавлених сторін до сільського руху задля досягнення екологічного та соціального добробуту. Зокрема, учасників було ознайомлено із практиками сільського розвитку та кооперації у Чорноморському регіоні.

Також окрему увагу було приділено перспективі міжнародної та міжсекторальної співпраці між країнами-учасниками конференції.

Наприкінці конференції, учасниками було підсумовано, що обговорення зазначених питань сприятиме покращенню розуміння місця громадського сектору в імплементації політик та стратегій сталого сільського розвитку. Також результати дискусії будуть враховані в напрацюванні інструментів імплементації стратегій сталого сільського розвитку, створенню підґрунтя для довготривалого соціального та економічного благополуччя сільських громад та малого фермерства у регіоні.

Довідка: Конференція є внеском  у виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині сприяння взаємному розумінню політик у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій, обміну знаннями та найкращими практиками у цій сфері. Конференція проводиться у партнерстві з Робочою групою з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%