Что с ценой?
13.04.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

У тваринництві якість кормів переоцінити дуже складно. Саме від того, що їсть тварина залежить продуктивність худоби та безпечність м’яса і молока.

Сьогодні знайти в України гарний корм для худоби — задача не з легких. Часто в склад кормів шкідливі речовини навмисно підмішують самі виробники. Ненавмисні домішки потрапляють через наявність шкідливих речовин у воді, ґрунті та ін.

Найчастіше в кормах можна знайти пестициди, діоксини, солі важких металів та ін. Потім ці речовини осідають у м’ясі та молоці.

Найнебезпечнішими є рослинні корма. В них висока концентрація шкідливих речовин (мідь, цинк, ртуть, свинець, миш’як).

Медики фіксують зростання випадків отруєння важкими металами. При чому, часто воно проходить без симптомів і українці не лікують вчасно.

Для вирішення проблеми необхідно убезпечити весь процес ― від заготовки сировини, до транспортування і зберігання кормів.

Запропанований проект передбачає жорсткіші норми по добавках свинцю, нітратів, пестицидів та інших речовин у корми для тварин.

Діючий перелік допустимих речовин відповідає європейським нормам 15-річної давнини. За цей час регламент ЄС щодо питань безпечності кормів зазнав змін. Тому потрібно вносити зміни і у вітчизняне законодавство.

Окрім очевидних плюсів такого нововведення будуть і мінуси. Головний ― здорожчання кормів, що в свою чергу призведе і до збільшення ціни на молоко та м’ясо.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Индия: запрет на забой коров может привести к катастрофе
13.04.2017

Три молочных продукта в день. Или как помочь украинцам потреблять больше молочки

В Украине потребляют меньше молочной продукции на одного жителя нежели в Европе или Северной Америке, меньше чем установлено научными нормами. Именно поэтому возникновение инициативы “3 молочных продукта в день” - не прихоть, а необходимость.
Lviv 2017 Agroport West
12.04.2017 22:35:33

MOYO.UA

0 10 Петр Скрипник