Made in...
09.12.2016
Джерело: ubr.ua
Регіон: Україна
Якістю продуктів харчування незадоволені більше половини українців (51%), а 65% респондентів заявили, що за два роки цей показник змінився в гірший бік. Такими є результати дослідження, проведеного фахівцями компанії Research & Branding Group.
 
Задоволені якістю продуктів тільки 42% жителів країни. 12% опитаних вважають, що в країні можна купити продукти харчування досить хорошої якості.
 
Майже половина (48%) українців заявили, що в цілому харчуються добре, в той час як свій харчовий раціон оцінюють як поганий - 38% опитаних. 14% учасників дослідження не змогли дати відповідь.
 
В ході дослідження фахівці з'ясували, що найчастіше українці купують продукти на ринках (таких 45%), трохи менша кількість учасників опитування вважають за краще робити це в супермаркетах (43%), 37% опитаних ходять за покупками в невеликі магазини поруч з будинком.
 
Цікаво, що 62% жителів країни вважають за краще мати певний запас продуктів харчування вдома і періодично роблять закупівлі  на тривалий період, а 36% ніяких запасів не роблять.
 
Дослідження проводилося у всіх регіонах України за винятком окупованих територій в період з 13 по 24 жовтня поточного року.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

07.12.2016

Made in… нужен ли Украине национальный бренд?

На внутреннем рынке Украины всё большей популярностью пользуются продукты локального производства. Да, и если судить о тенденциях в экономической политике, касающейся внешних рынков, то и как экспортёр Украина имеет довольно амбициозные планы. При этом в стране нет маркировки «Made in Ukraine» с чёткими требованиями к продукции, которая может её использовать. Возможно, именно сейчас пришло время задуматься о её создании? А пока The DairyNews решило обратиться к опыту других стран.