Made in...
02.11.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Львівська обл.

У Дрогобицькому районі (Львівська область) 31 жовтня відбулось урочисте відкриття двох молочних сімейних ферм: у с. Городківка та с. В. Дорожів, пише прес-служба Львівської облдержадміністрацї.

Обидві ферми відкрили за підтримки українсько-канадського проекту Львівської аграрної дорадчої служби «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Новозбудована молочна ферма у в с. Городківка створена молодою сім'єю. Іванна Кемпа переробляє молоко власних корів на смачні сири, налагоджує канали збуту для своєї продукції на лише на території Львівщини, а й всієї України. Молочна ферма у с. В. Дорожів запрацювала після проведеної реконструкції. Для сім’ї Оксани Летнянки стимулом для розвитку ферм стала співпраця з Львівською аграрною дорадчою службою, яка реалізує проект Уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

«Для покращення умов утримання корів сім'ї отримали від Проекту гумові килимки, поїлки, лампи для освітлення, вентилятори із системою автоматичного управління на суму 100 тис. грн кожна», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що майбутньому сім'я Іванни Кемпи планує збільшити поголів’я від 6 до 20 корів, а родина Летнянки Оксани – від 5 до 10 корів.

На Львівщині нещодавно в рамках цього проекту уже відкрили дві молочні ферми. Зокрема, наприкінці вересня перша сімейна молочна ферма за підтримки проекту з’явилась у Жовківському районі, друга – у жовтні в селі Бабино Самбірського району.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

07.12.2016

Made in… нужен ли Украине национальный бренд?

На внутреннем рынке Украины всё большей популярностью пользуются продукты локального производства. Да, и если судить о тенденциях в экономической политике, касающейся внешних рынков, то и как экспортёр Украина имеет довольно амбициозные планы. При этом в стране нет маркировки «Made in Ukraine» с чёткими требованиями к продукции, которая может её использовать. Возможно, именно сейчас пришло время задуматься о её создании? А пока The DairyNews решило обратиться к опыту других стран.