Что с ценой?
13.04.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Україна

«Треба перейти до виконання серйозного стратегічного плану розвитку економіки», — наголосив він.

За словами Володимира Гройсмана, уряд виділив кілька пріоритетів: пенсійна, земельна та реформа державного майна.

Особливий наголос глава уряду зробив на АПК і земельній реформі.

«Уряд сфокусується на підтримці фермерів. Ми також настоюємо на тому, що купівля землі іноземцями, холдингами наразі не можлива. В цьому питанні підтримуватимемо фермерів», — заявив він.

Нагадаємо, що команда аграрного міністра Тараса Кутового наразі завершує розробку законопроекту «Про обіг земель с/г призначення», головною метою якого є стимулювання появи середнього класу на селі у особі фермерів. Для цього документом пропонується на перших етапах допускати до вільного ринку саме фермерів і встановити максимальний обсяг зосередження землі в одних руках не більше 200 га.

Володимир Гройсман також додав, що на 1 жовтня буд сформований резерв для підняття пенсій майже 9 млн пенсіонерів. Він наголосив, що уряд також запропонує парламенту найближчим часом законопроект про скасування оподаткування працюючих пенсіонерів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Индия: запрет на забой коров может привести к катастрофе
13.04.2017

Три молочных продукта в день. Или как помочь украинцам потреблять больше молочки

В Украине потребляют меньше молочной продукции на одного жителя нежели в Европе или Северной Америке, меньше чем установлено научными нормами. Именно поэтому возникновение инициативы “3 молочных продукта в день” - не прихоть, а необходимость.
Lviv 2017 Agroport West
12.04.2017 22:35:33

MOYO.UA

0 10 Петр Скрипник