Кому в кооперативах жить хорошо?
08.04.2016

Коментар експерта

Вадим Івченко, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
Вадим Івченко, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин:
За часів економічної скрути ми повинні підтримати фермерський рух в Україні. Це саме той фундамент, який дозволить з новою інтенсивністю розвивати аграрний сектор, створювати на селі робочі місця, розширювати перелік продовольчої продукції, створювати продукцію з доданою вартістю і підвищувати її якість. А сфера, яка дозволить це зробити - тваринництво, овочівництво, садівництво, виноградарство, ягідництво, грибоводство - дуже трудомістка і не дає миттєвої прибутку, і цим не цікава великим агрохолдингам, які заробляють, виключно на вирощуванні зернових культур.

Вважаю, що прийняття цього законопроекту зменшить тіньову складову бізнесу, збільшить надходження до бюджету країни, дозволить сільським трудівникам нараховувати загальний трудовий стаж, оскільки для всіх не секрет, що знайти роботу в сільській місцевості поки майже неможливо. Не можу на 100% поручитися, але, все ж, на мою думку це має трохи пригальмувати вимирання українських сіл. Якщо людина там де живе зможе працювати і заробляти - це вже стимул не залишати свої родини на роки і не подаватися в інші краї на заробітки.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Турция «депортирует» голландских коров
15.03.2017

Кому в кооперативах жить хорошо?

Тема кооперативов не сходит с передовых различных изданий уже многие месяцы, поскольку вопрос продолжает оставаться актуальным. The DairyNews есть что добавить в общую копилку знаний.
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову