Что модно в молочной индустрии?
23.03.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів генеральний директор компанії Гліб Лук'яненко.

«Один із великих проектів, які ми хочемо запустити, ― це власна переробка молока. Оскільки молоко є основним продуктом у структурі реалізації компанії, то хочеться надати додаткову вартість і тим самим збільшити прибутковість», ― зазначив Лук’яненко.

«Хоча рішення було прийнято досить давно, лише цього року ми вирішили уже не відкладати, а робити перші кроки. Почнемо із обсягів у одну-дві тони на добу, вироблятимемо йогурти, на зразок грецького, та моцарелу», ― додав він.

За словами гендиректора підприємства, зараз «Агроекологія» обирає постачальників обладнання, а також чекає на візит італійського технолога, який навчатиме робити сири.

«Робитимемо ставку на органічну продукцію, але оскільки не все наше поголів’я сертифіковане (лише 300 корів), то обсяги виробництва нарощуватимемо поступово. На даному етапі, особисто для мене, це стратегічний проект, хай і не настільки великий, але це нове випробування для нашої компанії», ― сказав Лук’яненко.

Він додав, що компанія уже розробляє новий бренд, і вже є декілька робочих ідей.

«Продукція буде у гарній, якісній упаковці. Про строки появи на полицях важко сказати точно, але перші партії готового продукту хочемо отримати через 9-10 місяців», ― підсумував гендиректор підприємства.

Довідка:

ПП «Агроекологія» ― найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства. ПП «Агроекологія» сертифіковане як виробник органічної продукції рослинництва, відповідно до стандарту, рівнозначному Постановам Ради (ЄС).834/2007 та 889/2008. Підприємство має розвинуте рослинництво і високопродуктивне молочне стадо. Підприємство сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування, а також атестоване як племінний завод з розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Турция «депортирует» голландских коров
22.03.2017

Что модно в молочной индустрии?

Информационное агентство The DairyNews попыталось узнать о наиболее популярных трендах современности на которые вполне стоит обратить внимание производителям чтобы иметь представление об актуальном состоянии рынка.
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову