Сырная Грузия
15.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Черкаська обл.
Крім того, з практичною доповіддю на круглому столі виступив Пітер ван Дорен, міжнародний експерт, технічний директор напрямку ВРХ ГК «АгроВет Атлантик».
 
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу компанії.
 
Розпочали круглий стіл з презентації результатів та показників аналізу зразків кукурудзяного силосу, які були представлені до участі у конкурсі «Кукурудзяний Оскар 2016». Цьогоріч премія була вперше запроваджена міжнародною групою компаній «АгроВет Атлантик» разом із голландською лабораторією BLGG для українських господарств за найкращий зразок кукурудзяного силосу. Для унаочнення показники якості зразків кукурудзяного силосу в Україні порівняли зі зразками інших країн Західної Європи. На жаль, незважаючи на достатньо сильний потенціал вирощування та заготівлі високоякісних кормів українські господарства по середньому показнику відстають від європейських країн.
 
«Між середнім за якістю кукурудзяним силосом в Україні та силосом-переможцем 2016 року маємо велику різницю. Особливо це стосується рівня крохмалю, коефіцієнту перетравності органічної речовини і, як результат, чистої енергії лактації, яка є набагато вищою в кукурудзяному силосі-переможці. Дана заготівельна різниця може легко трансформуватися в потенційну молочну продуктивність. Різниця в енергетичній цінності між «середнім» кукурудзяним силосом (900 VEM) та «ТОП-силосом» (999 VEM) трансформується в додаткові 5 кг молока за добу»,- зазначив Пітер ван Дорен.
 
В продовження розкриття теми обговорили нові показники оцінки якості кукурудзяного силосу та якість об’ємистих кормів і раціонів для високопродуктивних корів. Адже основою для отримання якісного молока є забезпечення корів повноцінним, різноманітним раціоном з потрібними мінеральними добавками.
 
Від практичних аспектів перейшли до питання менеджменту заготівлі кукурудзяного силосу. Завдяки формуванню основ розумного управління господарством у кінцевому результаті можливо покращити технологію заготівлі, і, відповідно, підвищити якість молока. А це ще один крок, щоб стати конкурентоспроможними на світовому ринку.
 
«Ми вже неперший раз проводимо такі заходи на території Черкащини. Цього разу, круглий стіл проводився в дивовижному місці на берегу річки Дніпра. Були присутні більше двадцяти представників передових господарств Черкащини, українські та іноземні спеціалісти в галузі молочного скотарства. Особливістю таких заходів є те, що це відкрита дискусія,   де кожен учасник ділиться своїм досвідом, своїми здобутками, своїми втратами. Темою для обговорення було: «Кукурудзяний силос, якісні показники та практичні аспекти в годівлі корів». Дуже приємно був здивований рівнем досвіду спеціалістів господарств, їхньою завзятістю та активністю . Якщо порівнювати сьогодення і те що відбувалося 10 років тому, то наше молочне скотарство зробило великий крок вперед. В першу чергу  це пов’язано із покращенням менеджменту на всіх технологічних  етапах, дотримання технології вирощування ремонтного молодняку, покращення кормової бази, використання світового генетичного матеріалу та досвіду. На сьогоднішній день, в нас все більше і більше з’являється господарств, які мають європейські показники продуктивності: надій більше 30 кг, жир 4,2%, білок 3,4%. Всі ці люди  створюють основу, на якій буде розвиватися молочне тваринництво України», - відзначив у своєму коментарі Анатолій Куба, консультант напрямку ВРХ ГК «АгроВет Атлантик» 
 
Ініціатор проведення заходу - міжнародна група компаній «АгроВет Атлантик».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

17.05.2017

Как поддерживают аграриев в ЕС?

С поддержкой аграриев Украины есть огромное число проблем, которые зависят от многих причин, в том числе и от требований ЕС. The DairyNews решило узнать, как с этим обстоят дела в самих странах Союза и какие практики, возможно, стоило бы перенять у более экономически развитых соседей.
Милкиленд закроет комбинат в России