22.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, інформує The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

«Коли підприємство має єврономер, то це спрощує пошук покупців на ринках третіх країн – це Близький Схід і північна Африка, Південна та Східна Азія», - додав Володимир Лапа.

Також він зауважив, що в Україні понад 40% від аграрного експорту йде на європейський ринок. Цьому сприяв ряд чинників: і запровадження зони вільної торгівлі, тарифних квот, а також це є наслідком диверсифікації ринків збуту після закриття російського ринку для української продукції.

«Аналізуючи роботу Служби, ми бачимо, що достатньо велика кількість підприємств цей шлях пройшли, і зацікавленість з боку підприємств зберігається – надходять заявки на перевірки на відповідність вимогам ЄС», - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

Володимир Лапа зазначив, що наразі для України найбільш перспективними ринками збуту аграрної продукції є Близький Схід, Північна Африка і Південно-Східна Азія. 

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

22.09.2017

AgroExpo – 2017

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%