Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине
20.04.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Світ

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначається, що зростання значною мірою викликане розвитком російського сегмента бізнесу групи, чий внесок в консолідовану EBITDA перевищив 90% потягом зазначеного періоду.

Зокрема, «Останкінському молочному комбінату» вдалося розвинути продажі продукції з незбираного молока, в тому числі, в сегменті основних клієнтів, «Мілкіленд» домігся нових результатів з локалізації виробництва і продажів сирів в Росії.

Крім того, завдяки зусиллям «Мілкіленду», направленим на пошуки нових каналів збуту, були відкриті ринки Ізраїлю, Йорданії і Китаю.

«Ми раді досягненню позитивної динаміки зростання фінансових показників групи в першому кварталі поточного року після досить тривалого періоду падіння. Позитивні показники російського сегмента і розвиток міжнародного бізнесу сприяли цьому зростанню. Також важливо відзначити і поступове відновлення показників польського і українського сегментів», ― зауважив фінансовий директор «Мілкіленду» Олександр Андрощук.

Довідка:

ГК «Мілкіленд» ― один з п’яти найбільших виробників молочної продукції на ринках Росії та України. Серед продукції: молоко, сир, масло та ін. В Україні групі належать 10 заводів, що виготовляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло. У Польщі «Мілкіленд» контролює Мазовецький сироробний завод «Островія», розташований в місті Острув-Мазовецька однойменного воєводства.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Дайджест молочних новин 18.04-21.04
19.04.2017

Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине

11 апреля, комитет Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений рассмотрел законопроект №0906 и рекомендовал его к принятию. Получат ли украинцы более качественную продукцию — разбиралось The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России