16.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Житомирська обл.

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу ФГВФО.

26 червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами ПАТ «Банк Форум», у забезпечення за якими передано цілісний майновий комплекс з виробництва молочної продукції. Активи виставляються на продаж із початковою ціною реалізації 13,35 млн грн.

На продаж одним лотом виставляються права вимоги за двома кредитами юридичної особи. Компанія-позичальник зареєстрована у Житомирі та веде господарську діяльність, зокрема, у сфері «організація будівництва будівель».

На початок квітня 2017 року загальна заборгованість за кредитами склала 24 555 582 грн. При цьому у забезпечення за договорами передано цілісний майновий комплекс, що розташовується у с. Галіївка Чуднівського району Житомирської області (загальною площею 6 685,9 м2), разом із основними засобами – холодильниками, вентиляторами, морозильними камерами, побутовою технікою тощо.

Переданий у заставу банку майновий комплекс із виготовлення молочної продукції є одним з найпотужніших виробництв на ринку агропромислового комплексу України.

Інноваційні технології та сучасне обладнання дозволяють досягти високої якості продукції, що відповідає європейським стандартам. Вироблена молочна продукція представлена не лише на внутрішньому ринку, а й за межами України.

Крім того, у заставі банку – товари в обігу (масло солодковершкове, сухе знежирене молоко).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.