Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине
20.04.2017
Джерело: milkua.info
Регіон: Україна

Нині карту можна переглянути на сайті MilkUa.Info на головній сторінці та в рубриці «Ціни і аналітика». Згодом карта буде доступна на офіційному сайті Асоціації виробників молока.

За допомогою такого ресурсу користувачі мають змогу розглянути основні центри виробництва і переробки молока екстраґатунку, обравши опції «Виробництво» або «Переробка».

Якщо навести на курсор на область, побачимо цифрові значення, які вказують на кількість молока екстраґатунку, виробленого у даній області (тис. т). Основними центрами виробництва молока екстра ґатунку є Київська — 53 тис. т, Черкаська — 48,6 тис. т, Чернігівська області — 48 тис. т.

Якщо на області зображено нуль, це свідчить про те, що молоко екстраґатунку тут не виробляється, або виробники молока відмовилися повідомляти дану інформацію.

«Клікнувши» на певну область, бачимо коротку довідку про її промислове молочне скотарство: загальне поголів’я ВРХ, у тому числі корів (тис. голів), середня продуктивність корів, кількість виробленого промислового молока та, зокрема, обсяг молока екстраґатунку (тис. т).

На карті також доступний перегляд об’єми переробки. Загалом за 2016 рік на переробку надійшло 14,6% молока екстраґатунку від усього промислового молока.

Натиснувши на область, ми бачимо загальний обсяг переробленого молока (тис. т) та по ґатункам: екстра, вищий, перший та інше. Також зазначені види молочних продуктів, отриманих у результаті переробки.


«Інформація на карті оновлюватиметься щороку. Головна мета — показати в яких саме регіонах України виробляється якісне молоко та де його переробляють. Зараз аналітики відмічають дефіцит сировини екстраґатунку. За даними 2016 року загальне його виробництво становило 366 тис. т. Тепер за допомогою карти ми маємо унікальну можливість переглянути дані із усієї країни, зібрані на одному ресурсі», — зазначила аналітик Асоціації виробників молока Яна Музиченко.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Дайджест молочних новин 18.04-21.04
19.04.2017

Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине

11 апреля, комитет Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений рассмотрел законопроект №0906 и рекомендовал его к принятию. Получат ли украинцы более качественную продукцию — разбиралось The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России