Кому в кооперативах жить хорошо?
26.07.2016
Джерело: interfax.com.ua
Регіон: Україна
"Юристи, яких ми найняли для супроводу юридичної діяльності комбінату "Траст Едвайзерс", виявилися не просто професіоналами, а чарівниками. Помах палички - і все нерухоме і рухоме майно разом із землею перейшло до нових власників за невеликі гроші", - сказав в ході прес -конференції "Інтерфакс-Україна" акціонер Хорольського молочноконсервного комбінату дитячих продуктів Георгій Сажин.

За його словами, основним партнером цієї компанії є Іван Міщенко. Зазначена юридична компанія призначила в.о. гендиректора Віталія Ільницького, який переоформив все майно підприємства на підставні фірми.

Г.Сажінов повідомив, що йому належить 84% акцій підприємства, до середини 2015 року Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів не мав кредитної заборгованості, EBITDA становила близько $ 3 млн. Акціонери планували інвестувати в розвиток підприємства близько $ 30 млн.

"Я закликаю владу України, силові структури покласти край цій злочинній діяльності", - заявив власник 84% акцій компанії.

Голова ради директорів компанії Володимир Почеп заявив, що зараз "рейдери" вирізають обладнання на заводі, скорочують співробітників, в лабораторії з дослідження якості продукції живуть "зелені чоловічки". Виробництво дитячого харчування на комбінаті в І кв.-2016 р скоротилося на 13%.

За оцінками В. Почепца, в разі закриття заводу ціни на сухе дитяче харчування в Україні злетять в три-чотири рази.

Голова ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський висловив стурбованість щодо перспектив розвитку ринку дитячого харчування в Україні в зв'язку з ситуацією, що склалася.

Він нагадав, що з 2006 р підприємство наростило частку на ринку сухого дитячого харчування з 26 до 57%, розширило асортимент продукції, що випускається, але за підсумками першого кварталу 2016 р частка підприємства скоротилася до 43%.

"Нас турбує одне, галузь дитячого харчування знаходиться під загрозою, тому що флагман цієї галузі стрімко знижує обсяги виробництва, частку на ринку, на комбінаті відбуваються незрозумілі дії", - заявив він.

За його словами, уряд і держава повинна поставити крапку в подіях, які відбуваються на комбінаті.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), власник ПАТ "Хорольський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів" - Михайло Міщенко.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Турция «депортирует» голландских коров
15.03.2017

Кому в кооперативах жить хорошо?

Тема кооперативов не сходит с передовых различных изданий уже многие месяцы, поскольку вопрос продолжает оставаться актуальным. The DairyNews есть что добавить в общую копилку знаний.
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову