Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
17.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це The DairyNews повідомила прес-служба Асоціації тваринників України.
 
Згідно зі звітом заступника Міністра аграрної політики та продовольства Олени Ковальової, наданого 14 березня 2017 року під час засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році в аграрному секторі: 
 
  1. На підтримку тваринництва - 30 мільйонів гривень, які  спрямовувались на  підтримку закупівлі молодняка тварин, знову ж таки, з пріоритетом на ВРХ (використані в повній мірі). 
  2. На підтримку фермерських господарств Українським державним фондом підтримки фермерських господарств – понад 15 мільйонів гривень (66 підприємств). 
  3. В рамках регіональних і обласних програм 2016 року було виділено 160 мільйонів гривень, які відповідно до регіональних пріоритетів спрямовувались на різні напрями, але здебільшого це кооперація та підтримка тваринництва тощо. 
 
«Асоціація тваринників України направила запит на Міністерство аграрної політики та продовольства про надання інформації про порядок використаних коштів із зазначенням конкретних підприємств», - повідомили в прес-службі Асоціації.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
07.08.2017

Экстремальная жара: какие опасности для КРС?

В Украине начался период экстремальной жары, которая негативно воздействует не только на людей, но и на животных. The DairyNews поинтересовалось каким образом высокая температура сказывается на КРС и как с этим бороться.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08