Сырная Грузия
15.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
«В Україні ситуація із туберкульозом контрольована», - наголосив директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії.
 
Він акцентував увагу на тому, що з початку року було проведено 739,8 тис. алергічних досліджень на туберкульоз, і наразі є певна кількість реагуючих тварин, результати діагностики яких стануть відомими у наступному кварталі.
 
«До роботи із виявлення туберкульозу мають велике бажання приєднатися і наші наукові установи. Зараз йде вивчення, яким чином можна скомпонувати та зробити цю роботу спільно та найбільш результативно», - повідомив Борис Кобаль.
 
Держпродспоживслужба продовжує профілактичну роботу щодо недопущення поширення туберкульозу. З метою оздоровлення господарств від інфекційних хвороб у тваринницьких приміщеннях і на територіях ферм неблагополучних господарств з початку 2017 року проведено вимушену дезінфекцію 4575 об’єктів на площі 2,5 млн кв.м, а також профілактично дезінфіковано 140,5 тис. об’єктів загальною площею 30,8 кв.м.
 
Як повідомив Борис Кобаль, у 2017 році Україна в повному обсязі закупила запланований обсяг препарату для діагностики туберкульозу – придбано близько 3 тис. доз препарату для виявлення алергічної реакції у тварин, інфікованих туберкульозними бактеріями: 2,389 тис. доз туберкуліну для ссавців та 93,04 тис. доз туберкуліну для птиці.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

17.05.2017

Как поддерживают аграриев в ЕС?

С поддержкой аграриев Украины есть огромное число проблем, которые зависят от многих причин, в том числе и от требований ЕС. The DairyNews решило узнать, как с этим обстоят дела в самих странах Союза и какие практики, возможно, стоило бы перенять у более экономически развитых соседей.
Милкиленд закроет комбинат в России