18.09.2017
Джерело: agropolit.com
Регіон: Україна
Про це він написав на своїй сторінці Facebook. 

№ 5448 – євроінтеграційний законопроект, метою якого є удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

№ 2845 та альтернативного до нього № 2845-1 – це також євроінтеграційні законопроекти, які спрямовані на гармонізацію українського законодавства до законодавства ЄС у частині порядку забезпечення безпечності та гігієни кормів.

№ 6049 та № 6049-1 – зазначені законопроекти стосуються оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення, порушені в них питання є нагальними і потребують негайного законодавчого врегулювання.

№ 6673 – євроінтеграційний законопроект, який вдосконалює діючі фітосанітарні процедури та створює умови для ефективної роботи Держпродспоживслужби.

«Також, звернувся до керівників депутатських фракцій і груп з проханням підтримати включення цих законопроектів до розкладу пленарних засідань на наступний пленарний тиждень», — пише він.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%