Угрозы украинскому животноводству
13.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу компанії. 

Договір про реструктуризацію між Кредитором та ДП "Мілкіленд-Україна", СТОВ "Надія", ТОВ "Успіх-Мена" та ПАТ "Іскра" про реструктуризацію позик на загальну суму в 14,456 млн. доларів (13,1 млн. євро) був підписаний в липні 2016 року.

Відповідно до Договору про реструктуризацію, термін погашення позик був продовжений до 30 червня 2019 року, були знижені процентні ставки. Крім того, до документу була включена вимога щодо продажу згаданих агро-компаній Групи не пізніше 30 березня 2017 року з метою забезпечення погашення Кредитору частини основної суми заборгованості на суму не меншу ніж 4,5 млн. доларів США.

У результаті продажу ПАТ "Іскра" та ТОВ "Успіх-Мена" покупцям-третім особам, сума в 4,854 млн. доларів (4,384 млн. євро) була погашена Кредиторові. Додаткові 0,511 млн. доларів (0,462 млн. євро) були зекономлені завдяки зниженню відсоткових ставок та також спрямовані на погашення заборгованості. Непогашена сума основної суми заборгованості перед Кредитором за станом на 1 березня 2017 року склала 9,1 млн. доларів (8,22 млн. євро).

"До березня 2017 року ми успішно виконали умови нашого Кредитора шляхом продажу двох неосновних агро-компаній.
На сьогодні, ми зосередили зусилля на розвитку бізнесу нашого ключового операційного підрозділу СТОВ «Надія», що управляє сучасною молочною фермою «Красносільська». У поточному році ми продовжуємо наш молочний та агро-бізнес з метою досягнення планових операційних показників та генерування операційного доходу, достатнього для виконання наших зобов’язань перед Кредитором згідно з погодженим графіком погашення." - 
підкреслила Наталія Мєлєневська, Головний виконавчий директор ТОВ «Мілкіленд-Агро»

"Ми раді виконати умови Договору про реструктуризацію з ПАТ "Креді Агріколь Банк", одного з найбільших кредиторів Мілкіленд з часткою в понад 9% у загальному кредитному портфелі Групи станом на 1 березня 2017 року." - прокоментував Олександр Андрощук, Фінансовий директор Групи компаній "Мілкіленд".

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Армении
15.03.2017

Кому в кооперативах жить хорошо?

Тема кооперативов не сходит с передовых различных изданий уже многие месяцы, поскольку вопрос продолжает оставаться актуальным. The DairyNews есть что добавить в общую копилку знаний.
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову