Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине
10.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.
 
«Боротьба з корупцією – один з пріоритетних напрямків роботи Держпродспоживслужби», - наголосив Володимир Лапа.
 
Це, зокрема, буде відображено і на рівні структури Служби – сектор з питань запобігання корупції буде реорганізовано в у відділ з відповідним кадровим посиленням.
 
«У мене немає жодних ілюзій, що ми повністю подолали питання корупції. У Службі працює понад 7 тис. працівників, і такі ризики існують – ми, наприклад, маємо можливість спостерігати, як то в одній, то в іншій області затримують на гарячому нечистих на руку інспекторів», - зазначив Володимир Лапа.
 
За його словами, реакція на такі явища є. Робота ведеться як через підвищення мотивації працівників, роз’яснювальну компанію, так і через запровадження процедур відеофіксації перевірок, які проводяться за участю працівників Держпродспоживслужби. Зокрема, великі сподівання покладаються на пілотний проект із проведення відео фіксації планових та позапланових перевірок, який розпочався на рівні Києва і Київської області, який згодом планується поширити на всю територію України.
 
«Ми намагаємося впливати не на наслідки, а на причини. Звісно, це на 100% проблему не вирішить, але на як мінімум на відсотків 50 питання буде знято», - заявив Володимир Лапа.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Дайджест молочних новин 18.04-21.04
19.04.2017

Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине

11 апреля, комитет Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений рассмотрел законопроект №0906 и рекомендовал его к принятию. Получат ли украинцы более качественную продукцию — разбиралось The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России