http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
02.10.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Херсонська обл.
ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області представляв начальник Головного управління Держпродспоживслужби Сергій Шевченко, в.о. заступника начальника Ігор Грищенко та інші. Організаторами форуму виступили Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна рада.

У форумі також взяли участь Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради В’ячеслав Мангер, представники бізнесу, мер м. Нова Каховка та інші.

Основною метою форуму стала презентація «Херсонщина платформи екоінвестицій. На форумі обговорювались питання глобалізації зовнішньоекономічних процесів через розвиток транспортно-логістичної інфраструктури та відновлення річкового судноплавства, перспективи розвитку виробництва електроенергії в Україні за рахунок відновлювальних джерел та глибока переробка в агропромисловому комплексі.

Із представниками бізнесу окремо були обговорені питання зелених інвестицій як фактору впливу на розвиток територій - щодо даної теми проводилась панельна дискусія. Також жваве обговорення викликали питання впровадження «зелених» технологій та їх вплив на розвиток регіону, стратегічні інструменти розвитку туризму на Херсонщині, розбудови агропромисловості.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.