http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
28.09.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна
Цього року аграрії компанії окрім традиційних товарних та гібридних соняшнику і кукурудзи збирають нові перспективні сорти гороху та сої австрійської селекції компанії Saatbau Linz, які наразі лише з’являються на ринку.

Про це розповів директор з аграрного виробництва LNZ Grouр Роман Франчук, передає прес-служба компанії.

Так, станом на 28 вересня вже зібрано 4,5 тис. га сої, 4 тис. га соняшнику, 4 тис. га кукурудзи, 1,8 тис. га гібридного соняшнику, 2,3 тис. га гібридної кукурудзи.

«Щоправда поки не розпочався збір кукурудзи на Сумщині. Це північний регіон, там ця культура ще не дозріла, тому ми плануємо розпочати її збір десь за два тижні. Також ми вже зібрали урожай насіннєвої сої (близько 200 т) та гороху (117 т) нових перспективних сортів. Ми уклали ліцензійну угоду на виробництво з компанією Saatbau Linz, тому є власниками цього насіння. На сьогодні горох ― досить затребувана культура, тому ми додали її до нашого портфоліо насіння», ― зазначив Франчук.

Він наголосив, що цьогоріч збиральна кампанія розпочалась у планові терміни. На жнива LNZ Group задіяла 22 власних комбайни.

«Збір урожаю розпочався організовано, сподіваємось, що завершити його зможемо теж в оптимальні строки. Тривалість збору культур залежатиме від погодних умов, адже на темпи польових робіт можуть вплинути дощі. Тож поки не можна дати точні прогнози щодо часу завершення всіх робіт. Орієнтовно жнива плануємо завершити до кінця листопада», ― повідомив Франчук.

За його словами, далі зібраний урожай потрапить на власні виробничі потужності. Так, на Лебединському насіннєвому заводі отриману сировину доводять до посівних стандартів якості.

«На підприємстві ми провели всі необхідні підготовчі роботи. Завод налаштований приймати заплановані об'єми насіння згідно з графіком, і працює на повну потужність», ― повідомив директор заводу Анатолій Ткаченко.

Крім того, паралельно зі збором врожаю LNZ Group розпочала посівну озимої пшениці.

«Ґрунт якісно оброблений під посів пшениці, витримані всі технологічні умови для зберігання вологи для дружніх сходів озимої пшениці. У нас в планах ― посіяти 7 тис. га цієї культури. Наразі на полях компанії засіяно вже 3,5 тис. га пшениці», ― зазначив Франчук.

Довідка: LNZ Group — вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, основними напрямками бізнесу якого є насінництво, агровиробництво, зерно торговий бізнес, дистрибуція посівного матеріалу та ЗЗР.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.