Сырная Грузия
11.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на данні Держстату.

Суттєво (на 66,5% до березня 2016 року) збільшилася динаміка зовнішнього обсягу реалізованої (за межами країни) продукції харчової переробної промисловості.

Загалом, у січні-березні 2017 року обсяг реалізованої харчової продукції без ПДВ та акцизу сягнув 106,7 млрд грн, що складає п’яту частину від всього обороту промисловості країни у І кварталі поточного року. На зовнішні ринки у цей період було реалізовано продукції харчової промисловості на 31,9 млрд грн (майже 30% від усієї харчової переробки).

Довідка: Індекс обороту (реалізації) продукції промисловості – показник динаміки обсягу реалізованої продукції добувної та переробної промисловості. Розраховується як середньозважена величина з відповідних індивідуальних індексів обороту за кожним видом діяльності. Розрахунок базується на даних щодо динаміки обсягів реалізованої продукції переробної промисловості та структурі реалізації за видами діяльності (сформованих за однорідними продуктами) за базисний рік (2010=100%).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

17.05.2017

Как поддерживают аграриев в ЕС?

С поддержкой аграриев Украины есть огромное число проблем, которые зависят от многих причин, в том числе и от требований ЕС. The DairyNews решило узнать, как с этим обстоят дела в самих странах Союза и какие практики, возможно, стоило бы перенять у более экономически развитых соседей.
Милкиленд закроет комбинат в России