http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
02.10.2017
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: Світ
Логічно, що в першу чергу це стосується європейського, найдорожчого масла. Зокрема, помітно зменшилися внутрішні продажі в країнах – основних гравцях ринку масла, Німеччині та Франції, де споживання масла традиційно велике. Правда, поки що складно прогнозувати, чи стануть ці зміни тенденцією, враховуючи знижену пропозицію, повідомляють в "Інфагро".

В Океанії, навпаки, масло трохи подорожчало. Адже воно залишається помітно дешевшим, ніж європейське, а запаси товару ще невеликі, виробництво набирає обертів не так швидко, як очікувалося. Котирування по маслу і молочному жиру також продемонстрували збільшення на ф’ючерсних торгах.

Ринок масла США можна назвати сбалансованим. Незважаючи на деяке зниження продажів для поточних потреб і наявність вільних запасів, не всі продавці схильні знижувати ціни, розраховуючи на традиційне зростання продажів в осінньо-зимовий період.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.