Кому в кооперативах жить хорошо?
13.03.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

Україні потрібно ввести продовольчі картки для підтримки соціально незахищених верств населення. Про це в інтерв’ю Фактам ICTV заявив авторитетний норвезький економіст Ерік Райнерт.

"Не потрібно думати, що продовольчі картки – це пережиток минулого. Багато країн світу, в тому числі й США, використовують продуктові картки.

Мета – забезпечити товарами першої необхідності найменш захищені групи населення. Продукти видаються за талонами або безкоштовно, або за пільговими цінами.

Враховуючи катастрофічно низький рівень доходів українських пенсіонерів та велику кількість людей, які живуть за межею бідності, економіст вважає, що продовольчі картки могли б суттєво покращити їхнє становище", - сказав Ерік Райнерт.

Тим не менш, експерт застерігає: "Потрібно бути обережними, щоб в результаті введення продовольчих карток не утворився чорний ринок. Важливо, щоб за ці продовольчі картки купували власне продукти, а не тютюн. У США було багато непорозумінь із продуктовими картками, а особливо у Пуерто-Ріко", - зазначає Ерік Райнерт.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Армении
15.03.2017

Кому в кооперативах жить хорошо?

Тема кооперативов не сходит с передовых различных изданий уже многие месяцы, поскольку вопрос продолжает оставаться актуальным. The DairyNews есть что добавить в общую копилку знаний.
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову