11.11.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
В четверг, 10 листопада 2016 року у м. Женева (Швейцарська Конфедерація) у рамках Світової організації торгівлі проведено консультації у зазначеній справі. Права та інтереси України були представлені делегацією Мінекономрозвитку, до складу якої входили представники ДФС, Мінінфраструктури та ПАТ «Укрзалізниця», під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської. 
 
З метою проведення конструктивних консультацій українською стороною було завчасно направлено перелік питань до РФ щодо численних обмежень транзитного руху, які на думку України не відповідають СОТ.
 
Як передбачено угодами СОТ, з метою досягнення взаємоприйнятного рішення українська сторона у підсумку звернулась із закликом до РФ стосовно усунення обмежувальних заходів щодо транзитного руху на першій стадії розгляду суперечки.
 
Консультації обов’язково є конфіденційними щоб не обмежувати права будь-якої країни-члена СОТ добровільно скасувати обмежувальні заходи на цій стадії врегулювання суперечки.
 
Сьогодні Україною також направлено вимогу про створення групи експертів в рамках справи «Російська Федерація – заходи щодо імпорту залізничного рухомого складу, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання» (WT/DS499), яку Україна ініціювала в листопаді 2015 року. Така вимога була направлена оскільки РФ не було відмінено обмеження, встановлені до продукції походженням з України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

16.11.2016

Аграрии vs Рейдеры

Проблема аграрного рейдерства в Украине очень актуальна. В СМИ то и дело появляются новости о попытке захвата того или иного предприятия. А, как известно, резонансные дела, получившие широкое освещение — вершина айсберга, под которой скрывается множество других, не таких громких, но не менее ужасающих своим цинизмом дел. Корреспондент The DairyNews проанализировал ситуацию и узнал причины проблемы и возможные пути решения.