http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
02.10.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Зокрема, в лютому 2018 року УЗА проведе для українських аграрних експортерів бізнес захід в м. Мумбаї (Індія), де будуть запрошені індійські імпортери, представники уряду, організації та компанії, що зацікавлені у імпорті сільськогосподарської продукції з України.

Під час заходу будуть організовані прямі бізнес зустрічі українських експортерів та індійських імпортерів аграрної продукції, в тому числі зернових, олійних та бобових культур, круп, продуктів переробки зерна, фруктів та овочів тощо.

Завдяки надзвичайно високому темпу зростання кількості споживачів та досить низьким темпам розвитку виробництва, індійський ринок є одним з найперспективніших ринків збуту для українських виробників та експортерів. Так, відповідно до статистичних даних, в Індії невпинно зростає кількість населення, лише за 2017-18 роки приріст населення прогнозується на рівні 25-30 мільйонів чоловік, що, безсумнівно, збільшить попит на харчові продукти, в тому числі зернові та олійні культури.

Компанії цієї країни зацікавлені у збільшенні обсягів імпорту української продукції, зважаючи на постійне збільшення внутрішнього споживання продукції агросектору. Наприклад, в середньому внутрішнє споживання кукурудзи в Індії зростає на 4%, а імпорт бобових зріс на 5% до 6,1 млн т в 2016/17 МР. При цьому імпорт пшениці у наступні роки буде продовжувати коливатися на рівні близько 5 млн. т. Крім того, внутрішній попит на олію зростає приблизно на 7% щороку (імпорт зростає на 1 млн т щороку).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.