Что с ценой?
27.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє кореспондент The DairyNews.
 
«Я думаю, що це не новина, що кожного початку сезону відбувається зниження цін. Новина те, що до цієї пори товаровиробники, переробники і третій суб’єкт господарювання – торгівля, не порозумілися», – відзначив Голова ради директорів Спілки молочних підприємств України.
 
На думку експерта, для того, щоб остаточно вирішити питання цін, потрібно щоб представники товаровиробників, переробників та рітейлерів сіли за одним столом та пропрацювали ланцюг механізму ціноутворення, але перед цім розібралися з базовими принципами, на підставі яких воно буде проводитися. Для цього потрібно:  

  • Встановити межу, вище якої ціна не може підніматися. «Ціни у нас сьогодні на молочні продукти європейські. Але ми не в Європі. І заробітна плата у нас не європейська. То давайте ми занотуємо спочатку, що для нас для всіх повинна бути межа, що наші ціни не повинні перевищувати європейські ціни. Бо як тільки це відбудеться, то тоді не буде ні товаровиробника, ні переробника, а будуть європейські продукти на наших поличках», – відзначив пан Чагаровський.  
  • Привести базові показники молока до європейських.
  • Створили ціновий коридор.


Більше новин з прес-конференції «Молочні ріки витікають з України або чому в Україні більше не буде сезону "великого молока"» читайте на The DairyNews.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Вкус сыра покоряет Азию
Lviv 2017 Agroport West
06.04.2017

Основные тенденции в украинской молочной индустрии

The DairyNews уже писало о мировых тенденциях на молочном рынке, но, поскольку, не все из них применимы к Украине и не характерны для нее, мы решили рассмотреть несколько местных особенностей.