Что с ценой?

Коментар експерта

Андрій Залогін, власник кафе Buongiorno
Андрій Залогін, власник кафе Buongiorno:
Ідея виникла п'ять років тому. Прогулюючись торговим центром, побачив вітрину з італійським морозивом. Там було близько 30 смаків на вибір. Мене це настільки вразило, що спробував піввітрини. Потім почав цікавитися, як і де роблять джелато. А 2013 року купив обладнання і встановив вітрину у місцевому кінотеатрі. Робив морозиво на очах у людей і одразу продавав. Пропонував на вибір 20 різних видів. Поступово бізнес розширився. До кінця року в нас уже були нові точки продажу, повноцінний цех з виробництва морозива. Також з'явилися замовлення на оптовий продаж морозива в бари і ресторани.
 
Маємо більше 60 смаків морозива. Навіть є алкогольні рецепти. Продаємо морозиво з ромом, пивом, віскі. Також запустили вегетаріанську лінію морозива. Для його виготовлення використовуємо кокосове масло. Кулька будь-якого морозива коштує 15 гривень. Сто грам - 25 гривень. Також запускаємо торти з морозива. Крім того, продаємо 60 видів печива, печемо торти. Вони виручають у зимовий сезон, коли морозиво не настільки актуальне. Ще в Луганську налагодили стосунки з італійським партнерами. Раз на рік їздимо в Італію на навчання. Там два чи три дні вчимося правильно виготовляти морозиво, що треба покласти, як презентувати.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21: молочные новинки марта
Lviv 2017 Agroport West
06.04.2017

Основные тенденции в украинской молочной индустрии

The DairyNews уже писало о мировых тенденциях на молочном рынке, но, поскольку, не все из них применимы к Украине и не характерны для нее, мы решили рассмотреть несколько местных особенностей.