Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине
12.04.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Естонія
«Однак економія зберігається максимум до 4000 корів: далі зростають витрати на логістику, що нівелюють всю економію», - підкреслив він.
 
Варто зауважити, молочнотоварна ферма «Vaatsa Agro» естонської компанії «Trigon Dairy Farming» - найновіша і найбільша утримує близько 4 тисяч голів ВРХ, зокрема 1000 дійних корів, і щоденно здає на переробку 35 т. молока. Хоча секрет успіху такого господарства не лише в розмірі.
 

 
«Використання новітніх технологій та увагу до кожної деталі ми визначили для себе пріоритетними, адже у виробництві дрібниць не буває», - коментує Ганна Лавренюк, віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ), представники якої відвідали ферму під час навчального туру у серпні 2016-го.
 
За її словами, серед успішних технологічних рішень господарства — доїльна зала «карусель» на 80 місць та застосування системи рекуперації тепла молока для підігріву води, що дозволяє вдвічі зменшити втрати електроенергії та щороку заощаджувати майже 50 тис. євро.
 
Також, однією з візитних карток «Vaatsa Agro» є сепарування гною та застосування механізованого компостера, завдяки якому частину твердої фракції використовують як знезаражену відновлювану підстилку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Дайджест молочних новин 18.04-21.04
19.04.2017

Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине

11 апреля, комитет Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений рассмотрел законопроект №0906 и рекомендовал его к принятию. Получат ли украинцы более качественную продукцию — разбиралось The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России