Дотации государства в помощь аграриям
24.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу АВМ.

Як показали останні торги GDT зниження Індексу цін на молочні продукти досягає лише 3%. Котирування 5 лютого також  демонстрували деяке зниження цін. Ціни на молочні продукти в Європі знизилися в середньому на -2%.  А на масло (+0,2%) та лактозу (+6,8%) ціни навіть зросли.

Разом з тим не варто забувати, що виробництво молока у двох із трьох найбільших світових гравців скорочується, а імпорт зі сторони Китаю  — росте. Відповідно тенденція та кон’юнктура ринку позитивні.

Тому такого зниження цін, якого за останні 2 тижні відбулося в декількох регіонах (-20%) не обґрунтовані.

«Наші аграрії і так в скрутній ситуації, адже з 1 січня вони перейшли на загальну систему оподаткування і вже за те молоко, яке вони реалізували упродовж січня, отримали ціну практично на 20% нижчу, адже ПДВ відтепер їм не повертається. А режим прямої підтримки у вигляді дотацій так і не запрацював, і коли він запрацює – невідомо. Так як ситуація залишається не визначеною, перед багатьма виробниками молока постає запитання чи варто продовжувати роботу у цьому бізнесі», - наголошує Віце-президент АВМ Ганна Лавренюк.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Грузии
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.