Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: Світ
Христина Чжу, президент Fonterra в Китаї, заявляє, що продажі споживчих брендів компанії, а також тих продуктів, що призначені для підприємств громадського харчування і ресторанів, стабільно зростають із-за зміщення звичок харчування місцевих споживачів в бік західних зразків та зростання попиту на інгредієнти преміум-класу для виробництва хлібо-булочних виробів.
 
“Ми постійно шукаємо нові шляхи і нові канали для взаємодії зі споживачами по мірі розвитку ринку,” – сказала вона в інтерв’ю Shanghai Daily.
 
У вихідні Fonterra відкрила центр досвіду споживачів у Super Brand Mall для свого основного споживчого бренду Anchor, щоб збільшити досвід споживачів та оффлайн-онлайн синергію купівлі продукту. У даний час близько 50% споживчих брендів Fonterra продаються через онлайн канали продажів.
 
“Ми сподіваємося задовольнити всіх наших споживачів , як орієнтованих на звичайні магазини, так і на онлайн купівлю через Інтернет-магазини, пропонуючи відповідні інтегровані канали продажу для різних типів споживачів,” – додала вона.
 
Кооператив Fonterra, зі штаб-квартирою у Новій Зеландії, повідомив, що за 6 місяців, що передували січню 2016 року, його китайський бізнес громадського харчування і споживчих продуктів додав 32,5% відносно рівня попереднього року, до USD410 млн, що за темпом росту вище, ніж зростання у бізнесі виробництва інгредієнтів.
 
З кінця минулого року, компанія також впроваджувала інтегровану стратегію свого бізнесу з сільськогосподарської діяльності в Китаї та бізнесу споживчих брендів, а також стимулювала взаємодію між цими двома бізнес-одиницями для майбутнього розвитку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России