Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017

Коментар експерта

Олександр Романовський, Директор Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Міністерства агрополітики
Олександр Романовський, Директор Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Міністерства агрополітики:
Аграрний сектор зараз є тим сектором, який динамічно розвивається і має дуже гарні перспективи стосовно торгівлі з Китаєм. Зокрема можемо сказати, що за останні 5 років товарообіг у нас збільшився більше ніж в п’ять разів. І це завдяки тому, що щодня у нас відбувається кропітка робота на наших відповідних компетентних органах з відповідними органами Китайської Народної Республіки, щодо доступу нашої продукції на ринок Китаю. 
 
Ми вже чули, що у нас зараз стосовно рослинницької продукції, узгодження сертифікатів щодо бурякового жому, соняшникового шроту, також у нас іде робота щодо можливого експорту плодово-ягідної продукції, зокрема це наша черешня, яблука, лохина. 
 
Щодо продукції тваринницького походження, то вже зараз ми маємо можливість експортувати нашу молочну продукцію. Поступово ми нарощуємо кількість підприємств, які це можуть здійснювати. Зараз відбувається інспектування наших підприємств, щодо яловичини. Це теж для нас важливий етап – узгодження. 
 
Ще з таких важливих товарних груп, це м’ясо птиці, це мед, це яйця і яєчний порошок. Це дійсно те, над чим ми зараз працюємо. 
 
Звісно, що торгівля – це вже, як показник того, що пророблена певна робота з відповідними органами. Сьогодні можу сказати, що все це може відбуватися також завдячуючи розвинутій інфраструктурі, аграрній інфраструктурі, яка потребує залучення інвестиції, потребує розвитку, для того, щоб ми могли всі ці наші плани реалізувати в найближчому майбутньому.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

10.05.2017

Сырная Грузия

Грузия давно известна своими фирменными сырами. Несмотря на то, что в первую очередь на ум приходит сулугуни, грузины могут похвастаться более чем 250 видами сыров, из которых 14 — официально зарегистрированы. The DairyNews расскажет как обстоят дела с сыроварением в этом регионе.
Милкиленд закроет комбинат в России