Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
«В першу чергу хотілося б зазначити, що і в юридичній площині ми маємо дуже добрі відносини. В минулому році в перший раз за всю історію незалежної України, Київ відвідала міністр юстицій КНР з делегацією з міністерства юстиції, де ми обговорили наші подальші шляхи співпраці і плануємо підписувати спільні документи для того, щоб розвивати наші відносини в подальшому в цій площині», – відзначила пані Севостьянова.
 
Заступник міністра підкреслила, що з огляду на важливість економічних відносин з Китаєм, який є стратегічним партнером України, Мінюст робить все необхідно для того, щоб захищати в юридичній площині всі інвестиції, які надходять в Україну і «це є пріоритетом в діяльності Міністерства юстиції».
 
Також пані Севостьянова відзначила, що найбільша проблема, з якою стикається бізнес в Україні – це корупція. Але на сьогоднішній день Україна проходить дуже активний шлях по побудові нових антикорупційних інституцій. Вже працює комплекс новостворених органів державної влади, починаючи від агентств з запобігання корупції і закінчуючи антикорупційним бюро. В Міністерстві впевнені, що це перші, але дуже важливі кроки.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России