Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
10.07.2017
Джерело: ua.112.ua
Регіон: Україна

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Міжнародний валютний фонд буде підтримувати Україну, поки не буде належного економічного зростання.

Про це він повідомив після зустрічі з радою директорів Європейського банку реконструкції і розвитку в ефірі телеканалу «112 Україна».

«МВФ підтримує нашу макроекономічну стабільність до тих пір, поки ми не зможемо забезпечити економічне зростання на належному рівні. Що стосується траншу, то ми очікуємо його отримання у 2017 році. У нас є програма дій, яка передбачає стабілізацію нашої економіки, стабілізацію публічних фінансів, вони звертають на це увагу. Тому є спільний план дій щодо руху вперед», — сказав прем'єр-міністр.

Щодо пенсійної реформи він зазначив, що вона повинна бути прийнятою якомога швидше.

«Реформа повинна бути прийнята якомога швидше, в інтересах українських пенсіонерів, не потрібно затягувати час. Звичайно, є парламентські процедури, але необхідно відкинути популізм і ворожнечу та зайнятися конкретною справою», — резюмував він.

Раніше Гройсман повідомив, що на зустрічі ради директорів ЄБРР підняв питання про фінансову підтримку українського бізнесу та економіки.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews