Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

«В галузі сільського господарства немало зроблено. Я скажу так, що можливо, навіть з нашого боку є прорахунки певні, що ми зволікаємо — не можемо більше року погодити питання експорту макухи соняшникової в Китай. Зараз почали реформи, але люди не знають, як працювати. І от ми зволікаємо і затягуємо цей процес», — сказав Леонід Козаченко.

Він також відзначив, що є технічні питання, які необхідно вирішити і рухатися вперед.

«Звичайно, що все необхідно робити. Протягом 20 років Китай мусить збільшити імпорт зерна на 50 млн тонн. Купівельна спроможність китайців сильно зростає. В Китаї почали пити молоко приблизно років 10 тому. До цього молоко було не так розповсюджене в цій країні. Зараз потреба в ньому зростає. Індія не їла м’ясо, проте пила молоко. Китай споживає і молоко, і м’ясо. На жаль, українці споживають цей продукт менше, ніж китайці. Тому, що у Китаї велика купівельна спроможність. Проте резервів для збільшення виробництва продовольства — немає», — повідомив Президент Української Аграрної Конфедерації.

За його словами, якщо Україна буде рухатись, розвиваючи аграрну галузь, то за ближчі 10-15 років вдасться потроїти виробництво валової продукції. Українці не зможуть спожити навіть 20% від того, що вироблятимуть. Зараз в Україні споживають приблизно 45% від того, що виробляють. Найкращим варіантом для реалізації цієї продукції в країни, де будуть найкращі умови.

«Я підкреслюю, що за 20 років Китай на 50 млн тонн наростить імпорт зерна й приблизно 12 млн тонн м’яса і близько 8 млн тонн молока. Це ті прогнози, які роблять експерти», — зауважив Леонід Козаченко.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России