13.06.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Відвідувачі стенду компанії отримали можливість продегустувати новинки молочних брендів.


Нові нежирні йогурти ТМ «Біла лінія» представлено з трьома смачними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага та мюслі-інжир. Йогурти ТМ «Ферма» відтепер мають п’ять варіантів наповнювачів з фруктами та злаками: полуниця, персик, злаки, злаки-малина та злаки-яблуко.

Цього року XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016» проходить з 8 по 11 червня 2016 в «Експоцентрі України» (ВДНГ) у Києві. За підрахунками організаторів, в «АГРО-2016» приймають участь більш ніж 1200 компаній та організацій з 15 країн ― це найбільша агропромислова виставка Східної Європи.

Йогурти від ТМ «Біла лінія» та ТМ «Ферма» виробляються на молочному підприємстві ― «Білоцерківському молочному комбінаті». На комбінаті впроваджена система управління підприємством (ІСУП) на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість та безпеку молочних продуктів.

Довідка: Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торговельних холдингів України, працюючого в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%