http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
29.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на Урядовий портал.

За ініціативи Мінекономрозвитку та Офісу реформ Кабінету Міністрів України 27 вересня відбулося широке експертне обговорення шляхів розвитку промисловості. Як відомо, на Міністерство покладені функції формування та реалізації державної промислової політики.

«Робота з розвитку промисловості сьогодні ведеться у двох напрямках: написання Стратегії розвитку промисловості та оперативні дії зі спрощення умов для українських виробників у різних індустріях та стимулювання промисловості», ― пояснив перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Директор департаменту промислової політики Мінекономрозвитку Олександр Черних розповів, що робота над Стратегією розвитку промисловості триває з початку року.

Водночас Нефьодов наголосив, що міністерство не чекає завершення роботи над Стратегією і вже веде підготовку до так званого «Першого промислового Кабміну» ― засідання Уряду, на якому ухвалять пакет рішень, які спрощують умови ведення бізнесу для промисловців.

В рамках обговорення пакета рішень, який Мінекономрозвитку передасть на розгляд Уряду, Анатолій Амелін, співзасновник Незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього», презентував пропозиції щодо дій з розвитку промисловості України.

Пропозиції «Українського інституту майбутнього» сформовані на основі ґрунтовного аналізу стану справ у шести ключових галузях промисловості (добувна, металургійна, хімічна та нафтохімічна, харчова промисловості, електроенергетика, машинобудування). Документ містить 21 пропозицію для Кабміну, міністерств та Парламенту, які, за оцінкою «Українського інституту майбутнього», у разі успішного виконання дозволять залучити $2,3 млрд інвестицій та створити додаткових $4,3 млрд ВВП.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.