Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
07.07.2017
Джерело: agrotimes.net
Регіон: Запорізька обл.
Про це повідомили в Запорізькій облдержадміністрації.

Наразі господарство утримує 185 голів ВРХ, у тому числі 70 голів – корів. Все поголів’я великої рогатої худоби нині знаходиться на випасах.

З початку 2017 року «Міжрайплемпідприємство» виробило 68,8 тонн молока, що більше минулорічного показника на 39,4 тонни.

Підприємство є учасником Програми розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки.

Наразі господарство будує літній майданчик для доїння корів, приміщення для утримання молодняка ВРХ на 120 голів, а також реконструювало молочний блок.

Вже в цьому році заготовлено майже 200 тонн доброякісного сіна.

За словами керівника підприємства Петра Борового, цього року планується збільшити поголів’я дійної череди корів та продовжити участь у виконанні обласної Програми.

ПрАТ «Міжрайплемпідприємство» розпочало займатися тваринництвом, зокрема, молочним скотарством з лютого 2014 року. За приріст поголів’я дійної череди корів – 30 голів – у 2014 році отримало 150  тис. грн. з обласного бюджету. На них господарство закупило поголів’я ВРХ, зокрема, нетелів української чорно-рябої молочної породи.

Програма розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки має на меті стимулювати нарощування поголів'я великої рогатої худоби, в першу чергу, маточного поголів'я корів, збільшення виробництва молока та м'яса.

Програма передбачає щорічне виділення коштів із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1 млн грн. із розрахунку 5 тис. грн. за кожну прирощену голову дійного стада корів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews