Дотации государства в помощь аграриям
24.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Чернігівська обл.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Нелегальне виробництво організував у Ніжині місцевий підприємець. Цех працював в орендованих складських приміщеннях у промисловому районі міста.

«Ділок» виготовляв фальсифікат відомого білоруського бренду в антисанітарних умовах, використовуючи відходи молочної продукції невідомого походження. Цех щодоби виготовляв у середньому 1 т готової продукції, яку зловмисник реалізував торговельним мережам по всій території України.«Під час обшуків на нелегальному виробництві оперативники СБ України спільно з поліцією виявили обладнання для виготовлення фальсифікату, ємності з небезпечними хімічними речовинами, пакувальний матеріал та понад триста ящиків готової продукції загальною вартістю майже один мільйон гривень», — сказано у повідомленні.

Наразі відбуваються заходи для вилучення з торговельних мереж контрафактного товару. Також, за цією справою відкрито кримінальне провадження за ст. 227 Кримінального кодексу України.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Грузии
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.