21.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Одеська обл.
Про це інформує The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

На тренінг були запрошені представники бізнесу (оператори ринку харчових продуктів, які зобов’язані впровадити систему НАССР в 2017, 2018, 2019 роках) та територіальних органів Держпродспоживслужби в Одеській області.

У заході взяли участь 147 осіб, із них 110 – оператори ринку харчових продуктів.

У ході тренінгу висвітлені актуальні для операторів ринку харчових продуктів питання, акцентовано увагу на вимогах законодавства України з питань безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. 

Окремо були обговорені обов’язки операторів ринку щодо впровадження ними постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР та аналогічних систем з контролю якості та безпеки. Учасники проаналізували основні етапи впровадження НАССР та відповідальність операторів ринку за невиконання вимог харчового законодавства.

За результатами тренінгу операторам ринку надано детальні консультації та відповіді на всі питання з впровадження системи НАССР на підприємстві.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%