Что с ценой?
31.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Сумська обл.
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу «АгроВет Атлантик».
 
Головна мета проведення заходу – обмін знаннями та передовим європейським досвідом у заготівлі високоякісного кукурудзяного силосу. Окрім провідних українських спеціалістів, з доповіддю виступив голландський експерт Пітер ван Дорен, технічний директор з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик».
 
Розпочали круглий стіл із розгляду найкращих та середньостатистичних показників якості кукурудзяного силосу в українських господарствах. Для яскравішого відображення ситуації, що склалася в Україні, вітчизняні результати якості кукурудзяного силосу порівняли з показниками, яких вдається досягати фермерам в Європі. Презентована інформація базується на основі результатів аналізу зразків кукурудзяного силосу з українських господарств, які досліджувалися в голландській лабораторії BLGG AgroXpertus в рамках конкурсу «Кукурудзяний Оскар 2016». Конкурс посприяв підвищенню інтересу українських фермерів до методів покращення вирощування та заготівлі кукурудзяного силосу.
 
В своєму коментарі  Пітер ван Дорен, технічний директор із ВРХ ГК «АгроВет Атлантик» (Нідерланди), зазначив: «В Україні лабораторія BLGG (нині Eurofins Agro Testing Wageningen BV) вже протягом 3-х років надає господарствам можливість проаналізувати на європейському рівні якість власних об’ємистих кормів. В звіті лабораторії є можливість побачити середні значення по Україні. Однак фактично не видно найкращих можливих показників. Проведення в Україні церемонії нагородження «Кукурудзяного Оскару» дозволило виділити найкращі зразки кукурудзяного силосу серед господарств України і побачити ситуацію з якістю даного корму в розрізі регіонів України. Дана премія підтвердила, що завдяки відмінному менеджменту на українських господарствах можливо заготувати кукурудзяний силос ТОП-якості, який не буде поступатися кукурудзяним силосам країн Європи. Разом із тим, даний конкурс дав змогу побачити і проблемні аспекти стосовно якості кукурудзяного силосу на українських господарствах. Тому нам в цьому напрямі є над чим працювати».
 
Проаналізувавши ситуацію, перейшли до обговорення практичних аспектів підвищення якості об’ємистих кормів і раціонів для високопродуктивних корів. Особливу увагу звернули на важливість розумного менеджменту в заготівлі кукурудзяного силосу. Конференцію відвідали понад 30 представників з більш ніж 15 господарств Сумської області.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Lviv 2017 Agroport West
29.03.2017

Что с ценой?

27 марта в Киеве прошла пресс-конференция, организованная АВМ совместно с ВАР. Причиной для этого стало снижение закупочных цен на сырьевое молоко. The DairyNews побывало на конференции и собрало для вас факты и мнения о ситуации.  
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову