Дотации государства в помощь аграриям
24.02.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Вінницька обл.
Подружжя «гастролювала» у Вінницькій, Київській, Житомирській та Хмельницькій областях. Вони працювали швидко і непомітно, грабували віддалені села і двори, що не охоронялися собаками.

Поліцейські спіймали крадіїв, коли ті везли в машині свіже м'ясо. Злочинцями виявились 44-річна жінка і 56-річний чоловік. Спочатку переконували, що зарізали на продаж власне тварина, але потім у всьому зізналися. Наразі вони перебувають під вартою.

«Останні 30 злочинів відбувалися на території нашої області, а також на території сусідніх областей — це і Хмельницька, і Житомирська, і Київська», — говорить начальник управління карного розшуку управління Нацполіціі у Вінницькій області Олександр Цимбалюк.

Тепер «м'ясникам» загрожує до шести років в'язниці. А ще їм доведеться відшкодувати людям вартість вкраденого худоби, а це щонайменше півмільйона гривень.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Грузии
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.