Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
07.07.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна
Про це під час конференції Grain Ukraine 2017 заявив народний депутат, член комітету ВР з питань аграрної політики Іван Мірошніченко.

«Ми пропонуємо прийняти офіційну заяву до президента, до прем’єра, з перераховуванням усіх осіб, залучених до історій з тиском на бізнес, з проханням припинити такі дії», ― сказав Мірошніченко.

Народний депутат наголосив, що вчорашній обшук у офісах компанії Risoil є не одиничним таким випадком тиску на портових операторів України.

«Сьогодні багато інвесторів не знають, чи будуть виконуватись контракти із державними стивідорськими компаніями, чи не пропадуть гроші вкладені в крани та портові потужності», ― наголосив Мірошніченко.

Нардеп також повідомив, що буквально учора аграрії звернулись до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням створити міжвідомчу робочу групу, яка б вирішила проблему неправомірного тиску силовиків та бізнес, а також допомогла припинити проблему рейдерських захоплень агропідприємств.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews