Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
06.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Пілотний проект з проведення процедури відеофіксації під час планових та позапланових перевірок реалізовується з березня 2017 року. За цей час у м. Києві інспектори Держпродспоживслужби за допомогою камер здійснили 108 заходів контролю та 75 перевірок — у Київській області.

Проект діє в рамках реалізації державної антикорупційної політики в Україні та передбачає чітке документування перевірок, які проводяться інспекторами Держпродспоживслужби. Так, спеціалісти Служби виходять на перевірки зі спеціальними камерами — аналогічними користуються представники Національної поліції України. Прилад кріпиться на грудях інспектора, і з його допомогою весь процес перевірки фіксується відповідно до розроблених методичних рекомендацій.

Мета пілотного проекту — мінімалізація корупційних чинників, усунення суб’єктивізму під час заходів державного контролю, уникнення спекуляції, які часто виникають навколо роботи інспекторів та отримання об’єктивних доказів щодо дотримання чинного законодавства усіма сторонами. На практиці відеозаписи перевірок уже неодноразово допомагали врегулювати конфліктні ситуації з суб’єктами господарювання під час застосування до них адміністративних санкцій.

Результати пілотного проекту будуть проаналізовані в серпні 2017 року. На основі отриманих даних буде прийняте рішення щодо застосування такої процедури усіма територіальними органами Держпродспоживслужби. Наразі регіони мають можливість ознайомитися з досвідом своїх колег у Києві та Київській області та почати на місцях відпрацьовувати відповідний механізм.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews