Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

«Аграрний сектор зараз є саме тим сектором, який динамічно розвивається й має дуже гарні перспективи стосовно торгівлі з Китаєм. Зокрема, можна сказати, що за останні 5 років товарообіг між країнами зріс більше ніж в п’ять разів. І це завдяки тому, що відбувається кропітка робота на відповідних компетентних органах з відповідними органами Китайської Народної Республіки, щодо доступу української продукції на ринок Китаю», — сказав Олександр Романовський.

Він додав, що зараз стосовно рослинницької продукції відбувається узгодження сертифікатів щодо бурякового жому та соняшникового шроту. Також, відбувається робота щодо можливого експорту плодово-ягідної продукції, зокрема черешні, яблук, лохини.

«Щодо продукції тваринницького походження, то вже зараз маємо можливість експортувати українську молочну продукцію. Поступово Україна нарощує кількість підприємств, які можуть здійснювати цю роботу. Зараз також відбувається інспектування вітчизняних підприємств щодо яловичини. Це теж є важливим етапом узгодження», — розповів Голова Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків.

За його словами, торгівля — це показник того, що виконана певна робота з відповідними органами.

«Сьогодні можу сказати, що все це також може відбуватися завдяки розвинутій — аграрній — інфраструктурі, яка потребує залучення інвестицій та розвитку, щоб Україна мала можливість реалізувати всі плани в найближчому майбутньому», — підкреслив пан Романовський.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России