Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

У заході взяли участь представники делегації ЄС, Мінагрополітики та Держпродспоживслужби.

«Українська система контролю в сфері санітарних та фітосанітарних заходів має бути адаптована до вимог ЄС. Основний компонент — адаптація законодавства. Також проект передбачає здійснення організаційного та функціонального аудиту Держпродспоживслужби, включаючи інспекторський склад та лабораторну мережу, проведення тренінгів та надання допомоги в процесі акредитації лабораторій», — зазначив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

Під час заходу було проінформовано, що основним завданням Проекту є захист людського здоров’я та довкілля від можливих ризиків, пов’язаних із використанням засобів захисту рослин. У результаті мають бути створені законодавчі та управлінські основи для забезпечення належного використання засобів захисту рослин та поліпшення супутніх інспекцій та лабораторних систем відповідно до вимог ЄС.

«Санітарні та фітосанітарні заходи завжди були пріоритетом Європейського Союзу в Україні як у минулі роки, так і сьогодні. На початку травня будуть діяти перші спільні санітарні та фітосанітарні комітети, що дозволить моніторити прогрес, якого досягнуто з моменту підписання Угоди про Асоціацію та створення зони вільної торгівлі», — наголосив представник делегації ЄС Крістіан Хелл.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России